Własna infrastruktura

GENERACJA.pl operuje w ramach własnej infrastruktury opartej o własne serwery i własne rozwiązania chmurowe (Cloud). Serwery VPN fizycznie zlokalizowane są w naszych centrach kolokacyjnych, a serwery baz danych - dla zapewnienia zgodności z RODO - na terenie Polski.

Wsparcie techniczne

GENERACJA.pl zapewnia wsparcie techniczne inżynierów utrzymania ruchu i inżynierów zakresu bezpieczeństwa sieciowego, którzy zapewniają całodobowy nadzór nad infrastrukturą sieciową oraz usługami dla biznesu. Jesteśmy stabilnym fundamentem funkcjonowania wielu małych i średnich firm, które powierzyły nam swoje dane.

Oprogramowanie

GENERACJA.pl działa w oparciu o otwarte oprogramowanie, które jest doskonałą alternatywą dla produktów wielkich korporacji nie tylko w zakresie bezpieczeństwa ale także stabilności, szybkości działania i niezawodności. Utrzymywane przez nas rozwiązania umożliwiają jednoczesną pracę wielu pracowników lub wielu zespołów ludzi nad tym samym projektem przy zachowaniu bezpieczeństwa danych oraz kontroli jakości utrzymywanych danych.

Technologia

GENERACJA.pl działa w oparciu o produkty renomowanych firm. Nasze serwery wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, a połączone są światłowodową siecią zapewniającą szybkość, skalowalność i bezawaryjność. Ciągłość działania usług dla klienta to kluczowa cecha usług dla biznesu.

Partnerzy

GENERACJA.pl operuje w oparciu o współpracę z wielkimi graczami na rynku usług telekomunikacyjnych. Duzi partnerzy zapewniający usługi zewnętrzne w tym transmisję danych to jeden z filarów wysokiej jakości usług i niezawodności w naszych produktów.